به گزارش خبرنگار ما، همت هادیان عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن اشاره به برگزاری مسابقات بسكتبال قهرمانی نونهالان منطقه سه كشور از امروز در گرمسار تصریح کرد: در این مسابقات تیمهای گیلان، مازندران، گلستان و سمنان در مجموعه ورزشی شهید باهنر گرمسار با هم رقابت می كنند.

وی اظهار داشت:در روز اول این رقابتها، سمنان ۶۰ بر ۵۲ تیم مازندران را مغلوب كرد و گلستان ۶۲ بر ۴۶ تیم گیلان را شكست داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با تاکید بر اینکه این مسابقات كه به مدت دو روز در گرمسار ادامه دارد تیم برتر به عنوان نماینده گروه سه در جمع هشت تیم مرحله نهایی قرار می گیرد گفت: مسابقات مرحله نهایی نیز شهریور ماه برگزار می شود و تیم قهرمان می تواند از بازیكنان برجسته گروه خود به عنوان یار كمكی هم استفاده كند.

هادیان همچنین گفت: اعضای تیم ساندای نوجوانان استان سمنان، اعزامی به مسابقات انتخابی تیم ملی امروز معرفی شدند.

وی با اشاره به این مطلب که در پایان اردوی انتخابی تیم ساندای نوجوانان استان سمنان كه با حضور ۴۵ ورزشكار در سالن شهید بهشتی سمنان برگزار شد عنوان کرد: علی امینیان، علی زرخریدی، محمد حسین عالیشاه، حمیدرضا نیكو، محمد ربیعی و احمد واحدی به عضویت تیم استان سمنان درآمدند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: مهدی رشمه كریم هم مربی برگزیده در این رده سنی شد.

هادیان در خاتمه ضمن بیان اینکه تیم نوجوانان استان سمنان بیستم شهریور به رقابت های انتخابی تیم ملی در زاهدان اعزام می شود خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری این اردو، مسابقات انتخابی رده سنی جوانان هم برگزار و اعلام اسامی برگزیدگان این رده سنی به اردوی بعدی موكول شد.