رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار گفت: کلیپ و فیلم کوتاه «طنین بیداری» با هدف تبیین شخصیت علامه محمدتقی ایوانکی در گرمسار تولید شد.

خبرگزاری فارس: کلیپ و فیلم کوتاه «طنین بیداری» در گرمسار تولید شد

مجتبی نورمحمدی امروز در گفت‏‏‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: کلیپ و فیلم کوتاه «طنین بیداری» در صد و هشتاد و ششمین سالگرد ارتحال علامه آیت‏‌الله شیخ محمدتقی ایوانکی ملقب به نجفی‏‏ اصفهانی صاحب اثر ارزشمند هدایةالمسترشدین در گرمسار تولید شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار افزود: این کلیپ و فیلم کوتاه با انگیزه و هدف شناساندن زندگی و شخصیت این عالم بزرگ‏وار ساخته شده است.

وی تصریح کرد: این اثر به صورت داستان کوتاه 15 دقیقه‏‌ای و برای ترغیب علاقه‏‌مندان و جوانان به کشف حقیقت والاتری از علامه تهیه و تولید شده است.

نورمحمدی اضافه کرد: این اثر با تکنیک‏‌های کروماکی و جلوه‏‌های جذاب بصری و به صورت روایی کار و از حضور دو استاد و مدرس هنری در آن بهره برده شده و با بهره‌‏گیری از آرشیوهای شبکه قرآن، به شکل ترکیبی خاصی درآمده است.   

وی بیان داشت: تصویربرداران این فیلم، رضا مقدم و ناصر مولوی هستند که در نماهای فیلم از صحنه‏‌های قدیمی بازسازی شده و پلان‏‌های گذشته برای به تصویر کشیدن کودکی تا پایان عمر ایشان استفاده کرده‌‏اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار افزود: دو سال پیش همایش ملی علامه محمدتقی ایوانکی با حضور جمع کثیری از علما و پژوهش‏گران و با پیام مراجع و شخصیت‏‌های کشوری در زادگاه آن مرحوم برگزار و چندی پیش نیز کتب سلسله مقالات رسیده به دبیرخانه همایش چاپ شد.