رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از شرکت 550 هنرجو در کلاس‏های اوقات فراغت انجمن‏ها و آموزشگاه‏های فرهنگی و هنری گرمسار خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گرمسار خبر داد شرکت 550 هنرجو در کلاس‏های اوقات فراغت گرمسار
 به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار، کلاس‏ها و پایگاه‏های اوقات فراغت تابستان در گرمسار در حال فعالیت هستند.  
 
مجتبی نورمحمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار خاطرنشان کرد: امسال در سطح شهرستان‏های گرمسار و آرادان بیش از 40 پایگاه اوقات فراغت برای ثبت‏نام از داوطلبان اعلام آمادگی کرده‏اند. 
 
وی تصریح کرد: در حال حاضر فقط در 10 پایگاه آموزشگاه‏های آزاد هنری و انجمن‏های هنری حدود 550 نفر در حال فراگیری و آموزش شاخه‏های مختلف هنری هستند. 
 
نورمحمدی افزود: این کلاس‏ها شامل طراحی، نقاشی، خوشنویسی، سفال، عکاسی، موسیقی و ... است و ثبت‏نام‏کنندگان به ویژه جوانان و نوجوانان زیر نظر مربیان در حال آموزش هستند. 
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار همچنین افزود: این آمار جدای از هنرجویان و قرآن‏آموزان کانون‏های فرهنگی هنری مساجد تحت پوشش ارشاد است که در آن کلاس‏ها نیز تعداد زیادی از داوطلبان و جوانان و نوجوانان حضور دارند. 
 
وی در پایان برگزاری اردوهای مختلف زیارتی، تفریحی و علمی و نیز برگزاری مسابقات و کارگاه‏های مختلف را از برنامه‏های جنبی این کلاس‏ها برشمرد.